wyjątkowe wesele

TYLKO U NAS

Ślub i wesele

, to chwile które zostają w pamięci Pary Młodej i jej najbliższych na długo. Warto więc pomyśleć o zorganizowaniu weselnego przyjęcia w miejscu wyjątkowym – takim jak restauracja Przerwa!

Odrestaurowane wnętrza dawnej fabryki

Adolfa Daube, prosty fabryczny design i świetna funkcjonalność przestrzeni, tworzą właściwą dla takiego wydarzenia atmosferę.

Przerwa ma duże doświadczenie w organizacji niepowtarzalnych ceremonii również poza restauracją. Jeśli poszukujecie kompleksowej realizacji przyjęcia w niestandardowej lokalizacji, jesteśmy do dyspozycji.

Organizacja przyjęcia ślubnego

to prawdziwe wyzwanie dla Młodej Pary. Każde

menu weselne

tworzymy w oparciu o rozmowę z Parą Młodą, tak aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Gości.

Menu weselne

to dania tradycyjne – bazujemy głównie na kuchni polskiej, przeplatając ją z kuchnią europejską.

Staramy się żeby propozycje dań i ich sposób podania były nowoczesne i atrakcyjne dla wszystkich Gości. Zgodnie z koncepcją naszej grupy, wszystkie dania przygotowujemy bezpośrednio przed podaniem.

Przerwa to także

cateringi

.

Niezależnie od miejsca jakie wybierzecie na swoje

przyjęcie weselne

jesteśmy do Waszej dyspozycji. Pałac, zabytkowy dworek, nowoczesna sala czy łąka nad jeziorem.. w każdym z tych miejsc zapewniamy nie tylko doskonałe menu, ale także szereg elementów koniecznych do realizacji takiego wydarzenia.
Każde przyjęcie traktujemy ze szczególną troską, pomagamy przy organizacji całego wesela, czuwamy nad przygotowaniami i jesteśmy przez cały czas jego trwania.

Parze Młodej pozostawiamy radość z celebracji tego wyjątkowego dnia w życiu.

kontakt w sprawie

WESELA

Anna Grabarek

Specjalista ds organizacji imprez

+48 792 841 108

[POBIERZ PDF]